Co robimy

Oferujemy profesjonalny serwis Twojego Samochodu


Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów na okresową wymianę oleju, płynów eksploatacyjnych i filtrów.
 Wykonujemy również kompleksowe przeglądy auta przed zakupem i sprzedażą.
Oferujemy pełną gamę usług związanych z diagnostyką
i serwisem układu hamulcowego. Inwestujemy w ciągłe szkolenia naszych mechaników. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny, pozwalający na szybkie i precyzyjne wykrycie usterek i właściwe ich usunięcie. Klienci odwiedzający nasz warsztat mogą liczyć na usługi na wysokim poziomie, wykonane zgodnie z procedurami producentów pojazdów i układów hamulcowych.Zawieszenie to bardzo istotny układ samochodu. Zajmujemy się  kompleksową naprawą zawieszeń, usuwaniem luzów i wszelkich nieprawidłowości w tym układzie.


Zajmujemy się naprawą elektryki samochodowej.  Oferujemy również sprawdzenie stanu akumulatora. W przypadku konieczności jego wymiany oferujemy baterie różnych producentów w konkurencyjnych cenach z możliwością montażu na miejscu. Zapewniamy również utylizację zużytego akumulatora pomagając chronić nasze środowisko.


Nasz serwis wymienia elementy układu wydechowego oferując części zarówno z segmentu premium, jak i budżetowego w atrakcyjnych cenach.


Regularne uzupełnianie czynnika chłodzącego w układzie klimatyzacji jest konieczne do jej sprawnego działania. W naszym serwisie możemy dokonać również dezynfekcji układu (odgrzybianie i ozonowanie) oraz sprawdzić jego szczelność. W razie nieprawidłowości dokonamy naprawy.


Korzystając z nowoczesnych urządzeń do diagnostyki komputerowej jesteśmy w stanie szybko zdiagnozować usterki Państwa pojazdu.
Wykonujemy kompleksowe przeglądy okresowe samochodów ciężarowych i dostawczych. Naprawiamy zawieszenia, układy hamulcowe i pneumatyczne. Z nami szybko twoje narzędzie pracy wyruszy w dalszą drogę.

Zajmujemy się naprawą Webasto i Ebersprieher D2 i D4